REMAX Odak Gayrimenkul Hizmetleri REMAX Odak Gayrimenkul Hizmetleri REMAX Odak Gayrimenkul Hizmetleri
Remax OdakGayrimenkul PortföyümüzÇalışanlarımızHizmetlerimizGayrimenkul DeğerlemeHukuki Yardımİletişim

Avrupa Konutları
Bu projedeki ilanları listele

 

Atatürk Havaalanı ve Olimpiyat Stadı yakınında inşa edilen Avrupa Konutları, 3 tane kotrollü giriş-çıkış ve daire içi görüntülü interkom sistemine sahiptir. Jeneratörlü, hidroforlu, ısı ve ses yalıtımlı, çelik dış kapılı daireler, Amerikan kapılar, Laminant parke yer döşemeleri, ankastre beyaz eşyalı mutfaklar, duşakabinli, akrilik küvetli banyolar ve hemen yanında inşa edilecek tam donanımlı hastane ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek hale gelen Avrupa Konutları, kapalı ve açık otoparkları, özel günlerde birçok aktivitelerin de düzenlenebileceği farklı mekanlar, amphitheater, sosyal tesis ve kafetaryaları, ve 24 saat yardıma hazır teknik servisi ile sağlanan olanaklar Toplu Konutlar Projesi içerisinde Avrupa Konutlarına çok önemli bir yer sağlar.


Toplam alanın %87'sinin yeşil alana ayrıldığı sitede ağaçlarla, rengarenk çiçeklerin satıldığı şaleyle, yeşilliklerin içinde oluşturulan şelaleyle site kavramına farklı bir özellik katılmıştır. Kışında yüzme keyfi yaşatan kapalı havuz ve açık yüzme havuzu, fitness center, dönüşümü olarak kullanılabilen basketbol ve voleybol sahası, mini futbol sahası, yürüyüş ve koşu parkurları site içerisinde mevcut olacaktır. Ev konforundan güvenlik sistemine, çocuk oyun alanından spor olanaklarına kadar yaşam alanınız için ne isteniyorsa Avrupa konutlarında buna ulaşılabilecektir.

 

NEF -22 ATAKÖY
Metropark
Avrupa Konutları
Soyak OlympiaKent
Halkalı Atakent Konutları
Bosphorus City
Soyak Park Aparts / Soyak Evostar
Dumankaya Konsept / Miks
Ağaoğlu My World Europe
Güneşli Eston Kirazlı Evler
Güneşpark Konutları
Ka-Green Konutları
İstanbul Lounge
Tema İstanbul
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
İşyeri
 
Avrupa Konutları
Kat: 12

Alan: 177 m2

Kiralık Konut

Küçükçekmece, İstanbul
3.800 TL
Bu projedeki ilanları listele
 


Anasayfa | Remax Odak | Gayrimenkul Portföyümüz | Çalışanlarımız | Hizmetlerimiz | Gayrimenkul Değerleme | Hukuki Yardım
Copyright © 2006 REMAXodak
remaxodak@remaxodak.com
tasarım ve uygulama : CREALIVE